Päeva mõte

“Vaadake hoolega, et te uustulnukatele alkohooliku märki külge ei paneks. Las nad teevad omad järeldused. Aga rääkige neile alkoholismi lootusetusest. Jutustage neile, mis teiega täpselt juhtus ja kuidas te paranesite. Rõhutage julgelt asja vaimset külge. Kui nad on agnostikud või ateistid, siis toonitage seda, et nad ei pea teie jumalakäsitlusega nõustuma. Nad võivad valida endale mistahes käsitluse, peaasi, kui see neile endile mõistlik tundub. Peaasi on see, et nad oleksid valmis uskuma endast kõrgemat Võimu ja elama vaimsete põhimõtete järgi.” Kas ma hoidun liialt programmi vaimsetest põhimõtetest rääkimast?

Päeva mõtisklus

“Ma ei hülga sind ega jäta sind kunagi maha.” Läbi sajandite on tuhanded inimesed uskunud Jumala igikestvust, väsimatust ja lakkamatut armastust. Jumalal on armastust. Siis oled sa igavesti kindel Tema armastuses. Jumalal on väge. Siis oled sa igavesti, igas raskuses ja kiusatuses kindel tema jõus. Jumalal on kannatust. Siis on alati olemas Keegi, kes ei tüdine kunagi. Jumalal on mõistmist. Siis mõistad sa alati ja oled mõistetud. Kui sa just ise ei taha, siis ei jäta Jumal sind kunagi maha. Tema on oma jõuga alati ootel.

Päeva palve

Ma palun, et võiksin tunda, et Jumala armastus ei saa kunagi otsa. Ma palun, et võiksin olla kindel Tema katkematus võimus.