Päeva mõte

AA ei oleks enam nii tõhus, kui mina sinna oma panust ei anna. Kui ma midagi tegemata jätan? Kas on asju, mida ma ei tahaks teha? Kas häbi või uhkus hoiab mind tagasi? Häbi on uhkuse erivorm. See on hirm, et sinuga võib midagi juhtuda. See, mis sinuga juhtub, ei ole tegelikult väga tähtis. Mulje, mille sa teistele jätad, ei sõltu niivõrd sellest, mis tööd sa teed, kuivõrd sinu siirusest ja ausatest kavatsustest. Kas ma hoidun eemale, sest kardan halba muljet jätta?

Päeva mõtisklus

Palu Jumalalt tõelist jõudu, mis teeks sind tõhusaks. Ära otsi kusagilt mujalt nii täiuslikku jõuallikat. See on tõeliselt tõhusa elu saladus. Siis kasutataksesind omakorda paljude teiste aitamiseks, et nemadki leiaksid üles oma tõhususe. Ükskõik, millist vaimset abi sul ka vaja ei läheks, ükskõik, millist vaimset abi sa ka teistele ei sooviks, looda ikka Jumala peale. Püüdle selle poole, et sinu elus sünniks Jumala tahtmine ja et sinu oma tahtmine oleks kooskõlas Jumala tahtega. Ebaõnn tuleb sellest, kui loodad liiga palju omaenda jõule.

Päeva palve

Ma palun, et võiksin tunda, et miski pole minu jaoks liiga hea, kui ma Jumalalt abi palun. Ma palun, et võiksin Tema juhtimisel tõhusamalt tegutseda.