Päeva mõte

Mul on nüüd rohkem hingerahu ja rahulolu. Elu on oma kohale nihkunud. Killumängu tükid on oma õige paiga leidnud. Elu on tervik, kõik ühes tükis. Tujud ja olud ei pilluta mind enam sinna-tänna. Ma ei ole enam kuivanud leht, mida tuul tõstab ja minema puhub. Ma olen leidnud oma koduse paiga, kuhu ma kuulun. Ma olen rahul. Ma ei soovi endale tühje asju, mida ma nagunii ei saa. Mul on “meelerahu leppida asjadega, mida ma ei saa muuta, julgust muuta asju, mida ma saan muuta, ja tarkust nende vahel vahet teha.” Kas ma olen AA-s rahulolu leidnud?

Päeva mõtisklus

Kõigis meis on oma sisemine teadvus, mis kõneleb Jumalast, sisemine hääl, mis räägib meie südamega. See on hääl, mis kõneleb meiega intiimselt, isiklikult, vaikse mõtiskluse ajal. See on meie jalale lambiks ja valguseks me jalgtee peal. Me võime käe pimedusse sirutada ja piltlikult Jumala kätt puudutada. Nagu Suur Raamat ütleb: “Sügaval iga mehe, naise ja lapse sisimas on olemas ürgne arusaam Jumalast. Me leiame Suure Reaalsuse sügavalt enese seest. Ja kui me selle leidnud oleme, siis muudab see kogu meie ellusuhtumist.”

Päeva palve

Ma palun, et võiksin kuulata oma sisemise hääle juhatust. Ma palun, et minu kõrvad ei jääks kurdiks südametunnistuse õhutusele.