Päeva mõte

Selle asemel, et perfektsionisti mängida, oleme meie AA-s rahul igasuguse edasiminekuga. Kõige tähtsam on areneda. Me mõistame, et täiuslikkusejanu on ainult võltsi uhkuse tulemus ja katse ennast häbist päästa. AA-s oleme valmis vigu tegema ja komistama, tingimusel, et me alati ettepoole kukume. Meid ei huvita niivõrd see, kes me oleme, vaid see, kelleks me saame. Me oleme teel, mitte eesmärgil. Ja me jääme teekäijateks nii kaua, kui me elame. Ükski AA-lane pole kunagi “pärale jõudnud.” Aga me muutume paremaks. Kas ma arenen?

Päeva mõtisklus

Iga päev toob uue võimaluse teha midagi pisikest, mis aitab maailma paremaks teha ja toob Jumala kuningriigi maale lähemale. Võta iga päeva juhtumisi kui võimalust teha midagi Jumala heaks. Kui tegutsed selles vaimus, saadab õnnistus kõiki su tegusid. Kui pakud täna oma teenistust Jumalale, saad osa Tema tööst. Sul pole vaja suuri asju teha.

Päeva palve

Ma palun, et võiksin täna teha midagi edasiviivat, midagi isetut, midagi armastavat. Ma palun, et võiksin olla rahul väikeste asjade tegemisega, peaasi, et need on õiged asjad.