Päeva mõte

Oi, millise koorma raharaiskamine sinu õlule paneb! Öeldakse, et kõigist maailma klubiliikmetest on AA liikmed maksnud kõrgeimat sisseastumistasu, sest me oleme nii palju raha viina peale kulutanud. Me ei jõua kunagi välja arvutada, kui palju seda õieti oli. Me ei raisanud mitte ainult omaenda raha, vaid ka seda raha, mis oleks pidanud meie perele minema. Kui sa AA-sse tuled, langeb sinu õlult too kohutav raisatud raha koorem. Meie, alkohoolikute õlad vajusid päris längu kõigi nende koormate kandmisest, mida joomine meie õlule pani. Aga kui me AA-sse tuleme, siis tabab meid imeline kergendus- ja vabadustunne. Kas ma saan selja sirgu lüüa ja taas kogu maailmale otsa vaadata?

Päeva mõtisklus

Ma usun, et tulevik on Jumala käes. Tema teab paremini kui mina, mis tulevikul minu jaoks varuks on. Ma ei ole mitte saatuse meelevallas ega elutuulte pillutada. Mind juhitakse edasi mööda väga kindlat teed, kui ma püüan oma elu uuesti üles ehitada. Mina olen ehitaja, aga Jumal on arhitekt. Minu osa on ehitada nii hästi, kui saan, Tema juhatuse all.

Päeva palve

Ma palun, et võiksin loota Jumala peale, sest tema on mu elu kavandanud. Ma palun, et võiksin elada oma elu nii, nagu Jumal seda minu meelest tahab.